خبرگزاری ایرنا
۴ مهر ۱۴۰۰
استان‌البرز

معاون وزیر تعاون:
بستر برای ارتقای فرصت‌های شغلی در البرز فراهم است.

کرج – ایرنا –  معاون وزیر تعاون،کارورفاه‌اجتماعی، متناسب‌سازی نیازهای محیط کارگاهی و همکاری آموزشی مشترک با بنگاه‌های اقتصادی استان البرز را بسترساز ارتقای کیفیت آموزش‌های مهارتی و ایجاد فرصت‌های شغلی در این استان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل‌آموزش‌فنی‌و‌حرفه‌ای‌استان‌البرز، غلامحسین حسینی‌نیا روز یکشنبه ۴مهر۱۴۰۰، در اولین سفر خود به استان البرز، در بازدید از کارگاه‌های آموزشی مراکزآموزش‌فنی‌و‌حرفه‌ای شهیدخدایی و خواهران الزهرای این استان ضمن دیدار و گفتگو با مربیان و مهارت‌آموزان این مراکز اظهار کرد: مجموعه آموزش‌فنی‌وحرفه‌ای استان البرز از پتانسیل‌های ویژه کارگاهی و انسانی در بحث مهارت‌آموزی به اقشار مختلف برخوردار است.
وی مهارت‌آموزی را از اولویت‌های اصلی سازمان‌آموزش‌فنی‌وحرفه‌ای‌کشور ذکر کرد و افزود: با سر و سامان دادن تجهیزات و امکانات موجود و ایجاد تعامل در همکاری‌های مشترک آموزشی با بنگاه‌های اقتصادی استان، اقدامات مهمی در افزایش کیفی آموزش‌های مهارتی و فرصت‌های شغلی مهارت‌آموزان مهیا خواهد شد.
حسینی‌نیا در جریان این سفر از سوله چند منظوره در حال احداث مرکز شهید خدایی و بخش‌های مختلف کارگاهی بازدید و برای رفع پاره‌ای از مشکلات کارگاهی، ساختمانی و تامین تجهیزات آموزشی قول مساعد داد.